O nas

Profil firmy

Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjno - Handlowe INPREX Sp. z o.o. w Katowicach świadczy usługi z zakresu inżynierii cieplnej w jej poszczególnych fazach: projektowania, produkcji, montażu oraz serwisu palników kotłowych i piecowych, urządzeń instalacyjnych i zbiorników ciśnieniowych.
 

Od pierwszych lat działalności wykonywał montaż oraz uruchomienia urządzeń kotłowych i instalacji palnikowych
w obiektach przemysłowych i energetycznych. W krótkim czasie - w oparciu udzielone przez UDT uprawnienia, przedsiębiorstwo rozwinęło własną produkcję palników kotłowych oraz urządzeń ciśnieniowych i bezciśnieniowych.

Od tej chwili dostarcza urządzenia wchodzące w skład instalacji rozpałkowych kotłów, wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne w branży w oparciu o projekty własne oraz projekty Centralnego Biura Konstrukcji Kotłów – Tarnowskie Góry i uzyskując aprobaty Centralnego Laboratorium Dozoru Technicznego. Instalacje każdorazowo są poddawane badaniom odbiorowym z udziałem CLDT / UDT.

PUPH Inprex Sp. z o.o. dostarcza instalacje dla przedsiębiorstw energetyki zawodowej i przemysłu rafineryjnego oraz współpracuje z czołowymi w energetyce i technice cieplnej partnerami.

Firma dysponuje własnym zapleczem biurowym i produkcyjnym, zatrudniając kadrę wysoko wykwalifikowanych specjalistów.